Виховна робота »

Виховний план 2017-2018 ООЗ

Про методичні рекомендації щодо проведення у 2017 році Року Японії в Україні

Матеріали для проведення Першого уроку 17-18

Методичні рекомендації з виховної роботи

Виховний план по цінностям 2017-2018

ВИХОВНИЙ ПЛАН ДЛЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

Положення про класного керівника

День Миру

Про зміни до оцінювання навчальних  досягнень учнів і ведення записів  у класних журналах 5–11-х класів  загальноосвітніх навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році

Про переліки навчальної літератури,рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Уряд затвердив план заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік. Документом передбачено проведення в навчальних закладах освітньо-виховних, інформаційно-просвітницьких, культурологічних заходів (семінарів, тренінгів, круглих столів, конференцій, форумів, конкурсів, фестивалів, ігор, наметових таборів, походів, зборів-походів, дебатів тощо) спрямованих на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

Крім того, Кабінет Міністрів України затвердив план заходів щодо популяризації державних символів України та виховання поваги до них у суспільстві.
 Документом передбачено проведення серед учнівської молоді конкурсів творчих робіт, присвячених державним символам України. У дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах  мають бути обладнані куточки державних символів України. Бібліотеки мають забезпечити проведення книжкових виставок, презентацій видань та інших заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.

«  Жовтень 2018  »