18.12.2018

про Шийківську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів -

філію ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Борівської районної ради Харківської області

ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника"

Рік

заснування

Засновником навчального закладу є Борівська районна рада. Школу засновано у 1943 році.

школи

З 2013 року директором школи є Ніконов Вадим Олексійович, який має вищу освіту за спеціальністю вчитель української мови і літератури та Німецької мови, спеціаліст І кваліфікаційної категорії,  педагогічний стаж  15 років.

Контингент

учнів

Всього учнів – 39, з них: 1-4 класи — 11 учнів, 5-8 класи —28  учнів,

Мова навчання

Профільне навчання

Універсальний

Педагогічний колектив

Працює  14 педагогів, з них усі  мають вищу освіту,

За кваліфікаційною категорією:

1 вчитель – «вища категорія»,7 вчителів – «І категорії», 4– «ІІ категорії», 2 – «спеціаліст».

Забезпечення харчуванням

У школі організоване гаряче харчування для учнів 1-4 класів. Харчується 11 учнів безкоштовно, 4 учні пільгового контингенту . Решта учнів харчується за батьківські кошти. Вартість харчування   складає 25.00 грн.

Творчий

потенціал

Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією теми «Спрямування діяльності закладу на модернізацію та підвищення ефективності уроку з метою забезпечення якісної і доступної освіти»

Гурткова

робота

У школі працює  гурток : "Дослідницько-географічний"

Підвіз учнів

Для 11 учнів та 5 вчителів організований підвіз.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, спортивна зала, спортивний майданчик,  їдальня,  бібліотека.

За рахунок державного бюджету встановлено комп' ютерний клас (5+1 ПК). Бібліотечний фонд нараховує 7079 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Учні школи неодноразово були переможцями і лауреатами різноманітних конкурсів, турнірів, спортивних змагань. У 2017-2018 н. р.  учні стали переможцями районних учнівських олімпіад , 58% учнів  навчаються на  високому і достатньому рівнях навчальних досягнень.

Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах «Спорт протягом життя», «Юний рятувальник», районному туристичному зльоті, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.

Обдаровані діти беруть участь у шкільних та районних заходах.

Шийківська ЗОШ представила композицію «Великодній ранок», більшість експонатів якої були зроблені учнями 2-8 класів. Роботи учнів зайняли 2 місце в номінації «З бісеру»

о Шейковской общеобразовательной школе I-II ступеней-

филие ООЗ "Боровская ООШ І-ІІІ ст. №1

Боровского районного совета Харьковской области

им. Героя Советского Союза В.С. Колесника"

основания

Основателем учебного заведения является Боровской районный совет. Школу основано в 1943 году.

Директор школы

С 2013 года директором школы является Никонов Вадим Олексеевич имеющий высшее образование по специальности учитель украинского языка и литературы и немецкого языка, специалист І квалификационной категории, педагогический стаж 15 лет.

Контингент учащихся

Всего учеников – 39, из них: 1-4 классы – 11 учеников, 5-8 – 28 учеников, .

Язык обучения

Украинский

Универсальный

Работает 14 педагогов, из них все  имеют высшее образование,

По квалификационной категории: 1 учитель "высшая

7 учителей - «I категории»,4- «II категории», 2- «специалист».

Обеспечение питанием

В школе организовано горячее питание для учащихся 1-4 классов. Питается 11 учеников бесплатно, 4 человек льготного контингента . Остальные ученики питается за родительские средства. Стоимость питания составляет 25.00 грн.

Творческий

потенциал

Педколлектив трудоспособный,  успешно работает над реализацией темы «Направление деятельности учреждения на модернизацию и повышение эффективности урока с целью обеспечения качественного и доступного образования»

Кружковая

работа

В школе работает кружок: "Исследовательно-географический"

Подвоз учеников

Для 11 учеников и 5 учителей организован подвоз.

Материально-техническое обеспечение

К услугам учеников 12 учебных кабинетов, спортивный зал, спортивная площадка, столовая, библиотека.

За счет государственного бюджета установлен компьютерный класс (5 +1 ПК). Библиотечный фонд насчитывает 7079 экземпляров художественной и учебной литературы.

Достижения воспитанников

Учащиеся школы неоднократно были победителями и лауреатами различных конкурсов, турниров, спортивных соревнований. В 2017-2018 у. г. ученики стали победителями районных олимпиад.58% учащихся учатся на высоком и достаточном уровнях учебных достижений.

Ученики школы принимают активное участие в районных мероприятиях: фестивале дружин юных пожарных, спартакиадах «Спорт течение жизнь», «Юный спасатель», районном туристическом слете, смотрах-конкурсах художественной самодеятельности.

Ученики нашей школы принимали участие в региональных и межрегиональных соревнованиях по футболу и шахматам.

Одаренные дети принимают участие в школьных и районных мероприятиях.

Шийківська ООШ представила композицию «Пасхальный утренник», большинство экспонатов которого были сделаны учениками 2-8 классов. Работы учащихся заняли 2 место в номинации «Из бисера»

«  Грудень 2018  »